Frontend Developer PHP - Velocity VLCT.com
  • Ajax, Ontario, Canada
  • via JobGet
Job Description

Jeśli oczekujesz niekorporacyjnej atmosfery i długofalowej współpracy jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź czy to stanowisko opisuje Twoją przyszłość i aplikuj!

Obowiązki

  • OptymalizacjA stosowanych rozwiązań
  • Przygotowywanie dokumentacji do zrealizowanych projektów
  • Współpraca m.in. z zespołami programistów, testerów, projektantów.
    • Znajomość PHP i baz danych
    • Praktyczna wiedza wynikająca z pracy przy projektów webowych w branży e-commerce
    • Chęć nauki i rozwoju w projektach opartych na platformie Magento
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, solidność, terminowość oraz komunikatywność.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

    Dodatkowymi atutami będą

    • Znajomość platformy Magento
    • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git, svn)
    • Znajomość frameworka Zend / Symfony
    • Umiejętność pracy w środowisku Linux
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
    #J-18808-Ljbffr